POBYT V PRÉMIUM ZÓNE
POTÁPAČSKÝ KURZ
SKÚŠOBNÝ ZÁŽITKOVÝ PONOR
REGISTRÁCIA POTÁPAČSKÝCH SKUPÍN

Náš príbeh
AQUAREA ČIERNA VODA

AQUAREA ČIERNA VODA

Areál športu a relaxu AQUAREA Čierna Voda sa nachádza v okrese Galanta medzi obcami Veľké Úľany a Čierna Voda, pri bývalom štrkovisku, ktoré je známe aj pod názvom „Čierna Voda“ alebo „Sziget“ (Ostrov). Základný kameň bol položený na jar v roku 2011 a odvtedy sa areál vyvíja a formuje každým rokom. Víziou areálu je poskytnúť svojim návštevníkom kvalitné služby, príjemné prostredie a miesto na relax a „dobitie bateriek“ či už oddychom alebo aktívnym pohybom. Krásne tyrkysovo sfarbená hladina jazera pripomína jadranské pláže. Vďaka svojej rozlohe a hĺbke má samočistiacu schopnosť, čo zaručuje, že počas celého roka je v ňom voda priezračná a čistá. Areál sa člení na plážovú zónu pre verejnosť a prémium zónu.


V plážovej zóne si návštevníci môžu užívať relax v lone prírody počas letnej sezóny od mája do septembra. Nájdete tu aj prevádzky s občerstvením, upravené pláže, ihriská pre deti a možnosť športových aktivít ako sú plážový volejbal, mini futbal, ako i požičovňu kajakov a SUP.

V prémium zóne sa nachádza potápačské centrum, apartmány, kemping pre stany a karavany s vlastnými plážičkami s možnosťou rybolovu, či grilovania. AQUAREA DIVE CENTER je potápačská báza, jediná svojho druhu na Slovensku s plne vybaveným zázemím, so zanorenými atrakciami o dĺžke vyše 1000 m a množstvom rôznorodých rýb, ktoré môžu potápači obdivovať pod hladinou. V roku 2020 získalo centrum prestížnych 5 hviezdičiek od celosvetovej potápačskej organizácie International Training. Areál je vybavený sociálnymi zariadenia pre obe zóny a pýši sa nielen bohatými doplnkovými službami, ale i prvotriedne vyškoleným personálom na podávanie prvej pomoci.


PREČO je AQUAREA tým pravým miestom pre VÁS?

U nás si môžete užívať takmer prímorský relax, vychutnávať romantické chvíle pri pozorovaní západov slnka alebo nočnej oblohy s vašou milovanou polovičkou alebo sa s deťmi zahrať na indiánsky tábor pri táborisku. Ak vo vás žije dobrodruh, športovec, či akčná duša, ste tiež na správnom mieste.

AKO JE TO MOŽNÉ?

Náš areál sa delí na 3 zóny, kde pre Vás máme pripravené rôzne služby.

PLÁŽOVÁ ZÓNA PRÉMIUM ZÓNA POTÁPAČSKÉ CENTRUM